Založenie sro v daňových rajoch

Zaujali Vás daňové raje a hľadáte o nich nejaké informácie?  Čo takto zalozenie sro v danovych rajoch? A chcete porozumieť medzinárodnému biznisu v oblasti financií? Tak ste asi človekom, ktorému kniha venovaná daňovým rajom určite sadne. Nájdete v nej všetko čo sa krajín s nulovým alebo minimálnym daňovým zaťažením týka. V knihe sa oboznámite s výhodami, ktoré Vám daňové raje ponúkajú a aké možnosti, vďaka nim, môžete využívať.
Kniha venuje jednotlivé kapitoly krajinám, ktoré sa k tzv. „daňovým rajom“ zaraďujú. Dočítate sa predovšetkým o najvýznamnejších krajinách s minimálnym daňovým zaťažením ako Seychely, Belize, Dominikánska republika, Bermudy, Kajmanské ostrovy, Panama, Britské panenské ostrovy . Okrem uvedených území, nájdete v knihe aj mnoho ďalších krajín.
Kniha Vám ponúka prehľadný zoznam povinností a podmienok založenia spoločnosti v jednotlivých územiach daňových rajov a prehľad odvodových povinností štátu. Dozviete sa o spoločnostiach, ktoré je v daňových rajoch možné založiť. Oboznámite sa s termínmi ako offshore spoločnosti, či onshore spoločnosti.
Väčšinou sa za daňové raje považujú malé krajiny alebo ostrovy. Predovšetkým veľmi výhodný daňový režim je dôvodom, prečo počet spoločností v týchto krajinách neustále narastá. Ak sa rozhodnete pre firmu v daňovom raji, zabezpečíte si anonymitu a ochranu svojho majetku. Aj o tomto benefite sa dočítate v knihe o daňových rajoch.
Ak ste jedným z tých čitateľov, ktorí sa nevedia rozhodnúť či takúto spoločnosť v daňovom raji potrebujú, určite Vás v knihe zaujmú štatistiky venované úspešnosti slovenských firiem v daňových rajov. V súvislosti s tým neprehliadnite tú časť knihy, ktorá sa zamerala na fakty, ktoré ovplyvňujú úspešnosť či neúspešnosť Vašej firmy.
Záujem slovenských firiem o daňové raje narastal už v minulosti a ich záujem o daňové raje sa zaznamenáva aj v súčasnosti. Tieto destinácie sú naďalej atraktívne! Až 26% firiem podniká v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu, opravy a údržby motorových vozidiel. Druhými v poradí sú spoločnosti, zaoberajúce sa vedeckými a technickými činnosťami a firmy, ktoré sa pohybujú v oblasti nehnuteľností.
Aj toto a ešte viac nájdete v novej knihe o daňových rajoch! Neváhajte a rozšírte svoju domácu knižnicu o zopár užitočných informácií!

Danove raje

Rate this post