Sila prírody v malej fľaštičke

Predstavte si, že ste práve dorazili z práce. Otvorili ste dvere vášho domova a zaliala vás krásna vôňa. Príjemná, čerstvá, kvetinová, s ktorou prichádza uvoľnenie. Tak presne toto a ešte omnoho viac dokážu prírodné éterické oleje. V dnešnej dobe sú veľmi obľúbené a nájdete ich v takmer každej domácnosti. Mnohí ich využívajú v spojitosti s aroma difuzérom, čo je perfektná kombinácia pre váš relax. Prírodné éterické oleje však môžete využívať aj ako prírodné liečivo, ktoré vám pomôže aj vtedy, keď by ste to nečakali. Bolesti hlavy, nevoľnosť, drobné poranenia a mnoho iného. 

Zázrak prírody

V ponuke nájdete doslova hneď niekoľko zázrakov, a to konkrétne prírodné éterické oleje s arómou borovice, grapefruitu, levandule, pomaranča atď. 

Éterický olej s levanduľou má upokojujúci a hojivý efekt na pokožku a dokáže pôsobiť tiež analgeticky. Ošetríte ním malé zádery, ale aj popáleniny a pomôže vám aj pri kožných ochoreniach. Éterický olej s levanduľou zároveň dokáže pôsobiť na krvný tlak a znížiť ho, utlmí bolesť  a je dobrým pomocníkom pri srdcových a emočných komplikáciách. Ak je pre vás spánok a zaspávanie náročnou činnosťou, potom vyskúšajte práve tento olej, ktorý dokáže upokojiť dokonca aj v čase hystérie. Nemá žiadne obmedzenia, vďaka čomu si môžu jeho benefity užívať tiež tehotné a dojčiace ženy a aj deti. 

Prírodné éterické oleje však dokážu podať pomocnú ruku aj v čase vážnejších komplikácií, napríklad éterický olej na migrénu môže byť jedinečným spoločníkom v kabelke.

Prírodné éterické oleje vs. migréna

Migréna je ochorením, ktorým trpí 12% celkovej populácie. Trápi predovšetkým ženy, no nevyhýba sa ani mužom a ani deťom. Predstavuje stav, ktorý zásadne zasahuje do života človeka a obmedzuje ho, preto je dôležité mať po ruke čosi, čo vám veľmi rýchlo môže pomôcť. Éterický olej na migrénu  predstavuje chladivú a upokojujúcu pomoc práve v týchto ťažkých momentoch. Jeho aplikácia je veľmi komfortná, pretože sa nanáša pomocou roll-onu pod nos, na spánky, vnútorné zápästie, akupresúrne body či kontaktné miesta lymfatického obehu. Následne stačí jemne votrieť. 

Éterický olej na migrénu je zmesou éterických olejov z mäty, levandule a majoránky. Vďaka svojmu chladivému účinku dokáže nahradiť studené obklady v čase, keď si nemôžete na hlavu priložiť čokoľvek chladivé. 

Príroda má zázračnú moc. Nechajte ju čarovať aj vo vašom živote. 

Rate this post