7 príležitostí, keď sa zídu multirámy na fotky

V súčasnosti fotíme prevažne digitálne a fotografie si ukladáme na sociálne siete alebo elektronické úložiská. Množstvo fotografií stúpa, máme ich oveľa viac, než keď sa fotilo na film, zďaleka nie všetky si preto tlačíme. Niektoré okamihy si však vytlačenie pýtajú. Naše spomienky tak nadobudnú krajšiu a hmatateľnejšiu podobu. No a na takéto vytlačené fotografie sú priam ideálne multirámy. Kedy sa nám zídu najviac?

  1. Na fotky pri narodení dieťatka

Takmer všetci rodičia túžobne očakávajú narodenie svojho dieťatka. Navyše, čo je rozkošnejšie než fotografie malých bábätiek? Fotografie našich najmenších v multirámoch nám vždy pripomenú jedny z najkrajších dní v našich životoch.

  1. Na fotky maturít a promócií

Veľmi radi tiež spomíname na staré dobré časy našich študentských životov. Zarámované fotografie z maturít či promócií v nás vyvolajú spomienky, aké to bolo v školských laviciach i mimo nich.

  1. Na fotky z ciest a dovoleniek

Neopakovateľné zážitky zažívame aj na cestách a dovolenkách, bola by preto škoda nepripomenúť si ich aj takou formou. Do multirámov odporúčame vybrať tie najvydarenejšie, niečo ako „the best of“.

  1. Na svadobné fotky

Hovorí sa, že sa ženíme alebo vydávame iba raz za život. No, pripúšťame, že aj 2 – 3 krát, ale i tak je svadba jedinečnou udalosťou, ktorá zásadným spôsobom mení naše životy. Svadobné fotky si elegantné multirámy určite zaslúžia.

  1. Na fotky z veľkých osláv

Medzi udalosti, ktoré si takisto zaslúžia zarámovať, patria nepochybne aj oslavy okrúhlych životných jubileí či významných výročí. Pripomenú nám priateľskú atmosféru a veselú náladu, ktorú sme na nich zažili.

  1. Na fotky našich zvieratiek

Kto má rad psíkov, mačičky, korytnačky, morské prasiatka, papagáje či iné živé tvory, vie o čom je reč. Zarámované fotky našich domácich miláčikov nám zaručenie vylepšia náladu.

  1. Na fotky rodostromov

Rodina je pre mnohých z nás to najdôležitejšie. Vážime si svoje korene a svojich predkov, zostavujeme si svoje rodokmene. Navyše, ak máme aj staré fotky prarodičov, niet prečo váhať, treba im dať svoje dôstojné miesto.

Rate this post