Vymeniť starý za nový, alebo rozbitný za nerozbitný?

dievca s mobilom a kavouVylepšenia a technológie idú stále v pred. O tomto fakte si môžeme čítať tisíce článkov a vety podobného typu môžeme nájsť v každej druhej slohovej práci klasického stredoškoláka. Časy keď sme dieťa v školskom veku nevídali po zazvonení školského zvončeka vychádzať s mobilným zariadením v ruke je už taktiež zdá sa za nami. Technológie idú vpred, necháme sa nimi ovládať, sú cenovo dostupné každému a nikto sa nevyhne ich používaniu.

Napriek všetkým kladom a záporom tejto doby a pocitu niektorých starších ročníkov, že boli k niečomu dotlačení aj my môžeme „vybabrať“ so svetom techniky.

stary telefonOd najmodernejších po tie najklasickejšie

Vtipy o najstarších telefónom a ich tzv. tehlovému vzhľadu a váhe sa pobavil nejeden z nás. Nebolo to však na zahodenie, čo pripomína ďalšie a ďalšie fóriky, pokračujme ale ďalej k jadru veci.

rozbity iphoneTo že telefón máme a fakt, že sme zaň nedali ako sa zvykne hovoriť korunu ani dve, nás privádza k faktu, že si dávame pozor a držíme ho v rukách ako oko v hlave, no nie vždy sa nám to aj podarí. Prasknuté displeje, ktoré vedú až k nefunkčnosti nás privádzajú k šialenstvu. Mnohokrát nepomôže ani oprava mobilov špecialistami zastihnuteľnými na webových stránkach, kde ich nájdeme nemalé množstvo.

fotenie s iphone

Servis mobilov a jeho návšteva

Internet. Znovu, ak už dnes do vyhľadávača zadáte kľúčové slovo prasknutý displej, oprava iphone a podobne, zobrazí sa vám mnoho článkov a návodov ako si sami môžete telefón na ktorý ste ťažko zarábali, ľahko opraviť. Dokonca na lepšiu- nerozbitnú verziu! Do toho, skúste ušetriť, veď home made výrobky teraz letia J.

Rate this post